fb

MANUfun

Zajęcia pozalekcyjne

Jeśli Wasze dzieci znudziły się już typowymi urodzinami w bawialniach, a Wy chcecie poszerzać horyzonty Waszych latorośli - zapraszamy do nas! Proponujemy dzieciom niezapomniane wrażenia i tówrczą zabawę podczas wspólnych imprez.

 

W skład każdego spotkania wchodzą: część artystyczna, muzyczno-ruchowa z elementami nauki współdziałania w grupie, tradycyjne "Sto lat" przy poczęstunku (zapewnionym przez Rodziców/Opiekunów) oraz potyczki intelektualne (gry logiczne, łamigłówki, quizy itp.). Atrakcje dostosowujemy do oczekiwań i wieku uczestników.

 

Ponadto przyjęcie urodzinowe Waszego dziecka stanie się szaloną wyprawą do świata „sztuki z odzysku". Młodzi artyści po takich urodzinach zupełnie inaczej będą patrzeć na przedmioty codziennego użytku - nawet śmieci staną się dla nich składnikami, z których można „coś zrobić", wskrzesić je do życia w nowej postaci... to może być wstęp do ekologicznego spojrzenia na otaczający świat. Temat przewodni urodzin możecie wybrać w zakładce Oferta bądź podsunąć własny pomysł. Postaramy się, aby Wasze dziecko wraz ze swoimi gośćmi zrealizowało się twórczo, a przy okazji zużyło mnóstwo energii podczas zabawy.

 

Proponujemy również wszelkiej maści bale - od balu „Wypadniętego I Zęba" po bal „Ostatniego Dnia Wakacji". Przecież każda okazja jest dobra, żeby dzieci wspólnie spędziły czas! 

 

O to, by spędzały ten czas kreatywnie zadbamy my! Imprezę zawsze prowadzą doświadczeni animatorzy, którzy czuwają nad tym, by Dzieci były zaangażowane nieustannie przez całe spotkanie. Rodzice/Opiekunowie mogą w tym czasie relaksować się przy kawie bądź herbacie (zapewnionych przez Prowadzących). 

 

Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej:

Wojciech Biernawski 

tel.: 608 343 363

Zamknij
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.