fb ig

Zajęcia wakacyjne

Wakacyjne terapeutyczne zajęcia grupowe

W roku szkolnym 2017/2018 proponujemy Państwu termin od 25.06 do 6.07.2018 r. od poniedziałku do piątku w godzinach do 9:00 do 14:00.

Zajęcia odbywają się w małych grupach (do 10 dzieci).

Propozycje tematów tygodniowych:

I tydzień (25.06. - 29.06.) „Rycerze Okrągłego Stołu",

II tydzień (2.07. - 6.07.) „Kosmiczna Odyseja".

a w nich - zajęcia terapeutyczne: programy aktywności Knillów, metoda ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, arteterapia z elementami terapii ręki, elementy terapii SI, ćwiczenia psychomotoryczne, elementy terapii opóźnienia neurorozwojowego wg programu INPP dr Sally Goddard, biblioterapia oraz zajęcia na ściance wspinaczkowej, wyjścia do muzeów i innych miejsc związanych z nauką, sztuką i kulturą, „Małe Kino Letnie" (rzutnik multimedialny) z popcornem, wycieczki „miastoznawcze", warsztaty upcyklingowe „Sztuka z Niczego", gry, zabawy i pikniki na świeżym powietrzu w naszym ogrodzie (piłki, chusta animacyjna), poszukiwanie ukrytych „skarbów", zabawy muzyczno-ruchowe, gry planszowe, łamigłówki, quizy i zagadki i wiele innych atrakcji.

Warunkiem ruszenia grupy jest zgłoszenie się minimum 4 uczestników na dany tydzień. W grupie jest maksymalnie 10 dzieci i zawsze 2 pedagogów prowadzących.

Zgłoszenia przyjmuje Łukasz Halasz pod numerem tel. 600 886 679 do końca maja.

Przy zapisie pobieramy zaliczkę w wysokości 100 zł.

Cena:

  • 500 zł - jeden tydzień,
  • 880 zł - dwa tygodnie.
  • Zamknij
    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.